Tex-Mex Republic

Par Tex-Mex Republic

Jau 16 gadus, kopš atklāšanas 2001.gadā, Tex-Mex Republic piedāvā baudīt vislabāko un gardāko no saulainās Teksasas un Meksikas virtuves. Plašajā restorāna ēdienkartē pieejamas lieliskas maltītes par nebūt ne astronomiskām cenām, tāpēc pilnīgi droši, ka izsalcis vai izslāpis prom nedosies neviens, jo arī porcijas ir ievērojamā izmērā. Katru darba dienu tiek piedāvātas sātīgas biznesa pusdienas, bet nedēļas nogalēs – izklaidējoši un muzikāli pasākumi ar vētrainām dejām līdz rītam. Omulīgais restorāns ir labākā vieta, kur uz lielā ekrāna ar alus glāzi rokās vērot sporta spēļu translācijas un brīvā atmosfērā atzīmēt svētkus vai rīkot darba pasākumus. Restorāns ir atvērts ikvienam – ģimenēm ar bērniem, romantiskiem pārīšiem, vecpuišiem brīvsolī, meiteņu kokteiļvakariem, neformālām pasēdēšanām ar kolēģiem un jautrām bērnu ballītēm. Jo dzīve taču ir jāsvin visā tās krāsainībā un daudzveidībā, un Tex-Mex Republic to prot!

Restorānā pieejama lielākā izvēle visiem zināmajiem un populārajiem ēdieniem no Teksasas un Meksikas virtuvēm – dažādu veidu enchiladas, fajitas, paellas, quesadillas, burritos, u.c. Un tas vēl nav viss – ēdienu klāsts tiek regulāri papildināts! Par tradīciju jau ir kļuvis atzīmēt vispasaules svētkus, piemēra, tādus kā Sieviešu diena, Valentīndiena, Ziemassvētki u.c. Savukārt aktuālākos jaunumus un īpašos piedāvājumus atradīsiet sezonas speciālajā piedāvājumā. Piedāvājam arī aktuālo sporta spēļu tiešraides uz lielā ekrāna, tādiem sporta veidiem kā basketbols, hokejs, futbols, bokss utt.

Dzīvespriecīgais restorāns visiem gardēžiem piedāvā plašu gaļas ēdienu izvēli – bagātīgs grila ēdienu klāsts, sulīgi steiki no labākās gaļas, mutē kūstošas ribiņas, kraukšķīgi vistas spārniņi un daudz citu lielisku ēdienu.

Tex-Mex Republic piedāvā arī oriģinālus izcilākos Teksasas burgerus Latvijā ar Tex-Mex Republic pavāru gatavotām mērcēm, kas autentiskajiem burgeriem piešķir īpašu garšu un paceļ gastronomisko baudījumu vēl nebijušā līmenī. Pretoties nav iespējams!

Tex-Mex Republic bārā pieejams izcils vīnu piedāvājums, kura radīšanā piedalījušies labākie Latvijas vīnziņi, kā arī plašs kokteiļu klāsts dažādām gaumēm, garšas kārpiņām un maciņiem. Protams, kā jau īstā meksikāņu restorānā, neiztrūkstoši tiek nodrošināts arī pirmklasīgs tekilas sortiments.

SIA

Pēdējā ziņa SIA "GMG Restaurants" noslēdzis līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru