Tex-Mex Republic

Par Tex-Mex Republic

Jau 16 gadus, kopš atklāšanas 2001.gadā, Tex-Mex Republic piedāvā baudīt vislabāko un gardāko no saulainās Teksasas un Meksikas virtuves. Plašajā restorāna ēdienkartē pieejamas lieliskas maltītes par nebūt ne astronomiskām cenām, tāpēc pilnīgi droši, ka izsalcis vai izslāpis prom nedosies neviens, jo arī porcijas ir ievērojamā izmērā. Katru darba dienu tiek piedāvātas sātīgas biznesa pusdienas, bet nedēļas nogalēs – izklaidējoši un muzikāli pasākumi ar vētrainām dejām līdz rītam. Omulīgais restorāns ir labākā vieta, kur uz lielā ekrāna ar alus glāzi rokās vērot sporta spēļu translācijas un brīvā atmosfērā atzīmēt svētkus vai rīkot darba pasākumus. Restorāns ir atvērts ikvienam – ģimenēm ar bērniem, romantiskiem pārīšiem, vecpuišiem brīvsolī, meiteņu kokteiļvakariem, neformālām pasēdēšanām ar kolēģiem un jautrām bērnu ballītēm. Jo dzīve taču ir jāsvin visā tās krāsainībā un daudzveidībā, un Tex-Mex Republic to prot!

SIA

Pēdējā ziņa SIA "GMG Restaurants" noslēdzis līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru

Restorāni

Tex-Mex Restorāns Dzirnavu iela 59, Rīga, LV-1010

Ideāla vieta nesteidzīgām maltītēm gan lielām kompānijām, gan divatā. Vasaras sezonā pagalma terasē notiek dažādi muzikāli pasākumi, radot īpašu gaisotni, kas apvienojumā ar dzīvespriecīgo atmosfēru, gardajiem ēdieniem un veldzējošajiem kokteiļiem Jūsu brīvdienu vakaru padarīs vairāk nekā izdevušos! Ja gribat uz mirkli noslēpties no ikdienas burzmas un aizmirsties, tad šī ir īstā vieta!

Tex-Mex Restorāns Stendera iela 3, Liepāja, LV – 3401

Mājīgs restorāns pilsētas centrā ar īpašu Liepājas auru – plaša un saulaina terase nesteidzīgai maltītes un dzērienu baudīšanai.

Tex-Mex Restorāns Ganību iela 14, Ventspils, LV – 3601

Restorāns ar plašu un mājīgu terasi pašā Ventspils centrā, kur padomāts arī par mazākajiem apmeklētājiem – bērniem izveidota īpaša ēdienkarte.